Kalkulator powierzchni dachu

Planując izolację poddasza zazwyczaj natrafiamy od razu na podstawowy problem – nie wiemy, jak obliczyć powierzchnię dachu. Często nie jesteśmy w stanie znaleźć tej informacji w dokumentacji naszego budynku. Z tego powodu, nawet jeśli znamy cenę wykonania izolacji metra kwadratowego, niekoniecznie jesteśmy w stanie ocenić całkowite koszty ocieplenia. Te zazwyczaj szacuje wykonawca.  

Ale obliczenie, ile m2 ma dach domu, jest teraz łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Dzięki Najlepszej Izolacji szybko policzysz koszt ocieplenia budynku. Wykorzystaj nasz kalkulator powierzchni dachu. Za pomocą kilku kliknięć dowiesz się, ile pianki potrzebujesz do ocieplenia domu i poznasz  koszty inwestycji bez wychodzenia z domu! 

Oblicz powierzchnię i poznaj koszty ocieplenia pianką PUR

Koszt natrysku pianą PUR, niezależnie od tego, czy jest to piana zamkniętokomórkowa czy piana otwartokomórkowa, zazwyczaj szacuje się na podstawie powierzchni przeznaczonej do izolacji. Eksperci wiedzą doskonale, jak ją obliczyć, ale zdobycie tej informacji jest dla wielu właścicieli domów nie lada wyzwaniem. Jak mierzy się dach? Jak obliczyć powierzchnię pokrycia dachowego? Nie ma nic prostszego! Wystarczy skorzystać ze sprytnego narzędzia, jakim jest kalkulator powierzchni dachu. Dzięki niemu obliczysz koszt materiałów, a tym samym orientacyjny koszt całej izolacji.  

To szczególnie istotne w kontekście rosnących kosztów ogrzewania, kosztów materiałowych ocieplenia i materiałów dociepleniowych. Wykonanie ocieplenia poddasza, a szczególnie ocieplenie pianą poliuretanową, powinno być poprzedzone odpowiednią analizą. Dobre rozpoznanie tematu umożliwi większe oszczędności. W przypadku wyliczenia powierzchni dachu w kalkulatorze Najlepszej Izolacji możemy od razu skontaktować się z ekspertem, który znając powierzchnię, przedstawi nam jednocześnie koszt robocizny. Warto pamiętać, że wszyscy nasi wykonawcy stosują odpowiednią grubość materiału, umożliwiającą optymalny współczynnik przenikania ciepła.  

Czy w projekcie jest powierzchnia dachu? Jeśli wykonują ją eksperci Najlepszej Izolacji – tak. Ile kosztuje ocieplenie domu? Jak obliczyć metry kwadratowe dachu kopertowego? Tu nieoceniony będzie kalkulator powierzchni dachu. Odpowiedziawszy na te najważniejsza pytania nie można oczywiście zapomnieć, że planując ocieplenie poddasza trzeba wziąć pod uwagę także producenta piany PUR, rodzaj systemu, a co za tym idzie jakość  materiału, klasę palności, samo wykonanie izolacji i spełnienie aktualnych standardów europejskich. We wszystkich tych aspektach wykonanie izolacji przez wykonawców Najlepszej Izolacji spełni najwyższe standardy. 

Jak działa kalkulator powierzchni dachu?

Tak naprawdę nie musimy nawet wiedzieć, jaka jest powierzchnia domu. Będzie nas interesować jego długość i szerokość oraz kąt dachu w przypadku dachu dwuspadowego i czterospadowego. Kalkulator składa się z trzech opcji: kalkulator dachu płaskiego, kalkulator powierzchni dachu dwuspadowego i kalkulator powierzchni dachu kopertowego. Obliczenia dachu dwuspadowego i czterospadowego będzie wymagało, jak się rzekło, uwzględnienia kątu dachu. Wystarczy wprowadzić te trzy dane, by uzyskać wymiary dachu dwuspadowego lub kopertowego.  

Na końcu pozostaje wysłać kalkulację do naszego przedstawiciela, aby poznać aktualną ofertę i możliwy termin wykonania ocieplenia PUR. Podaj swój adres email, lub telefon, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista i przedstawi koszt materiałów oraz robocizny. 

Poznaj koszty usługi ocieplenia domu pianą PUR. Sprawdź nasz cennik. Wystarczy, że wybierzesz na mapie odpowiednie województwo:

Termoizolacja jeszcze nigdy nie była tak prosta! Sprawdź teraz sam, jak działa nasz kalkulator powierzchni dachu i zrób kalkulację na własną rękę. Znając powierzchnię dachu i koszt inwestycji będziesz już tylko o krok od wyliczenia, jak dużo zaoszczędzisz, wybierając pianę poliuretanową nowej generacji. 

Warto poznać swój dom w każdym calu, niezależnie od tego, kiedy planujesz inwestycję. W Najlepszej Izolacji wierzymy, że transparentność i gruntowna wiedza są kluczowe dla rozwoju technologii natryskowych w Polsce. Dlatego na naszej stronie udostępniliśmy kalkulator i merytoryczne materiały, dotyczące termoizolacji domu i poddasza.